Co to?

SuperShoes cię poprowadzą.

Home  >>  Ciekawostki  >>  SuperShoes cię poprowadzą.

SuperShoes cię poprowadzą.

On Czerwiec 10, 2014, Posted by , In Ciekawostki, With Możliwość komentowania SuperShoes cię poprowadzą. została wyłączona

W dzisiejszych czasach mobilne urządzenia coraz częściej towarzyszą nam w codziennym życiu. Przyzwyczajamy się do tych sprzętów i oczekujemy czegoś jeszcze. Czego? Sami nawet nie wiemy jako użytkownicy, ale producenci wpadają na coraz ciekawsze pomysły podrasowania naszego codziennego życia. Nazwa SuperShoes jak wiadomo, wskazuje na nasze buty. O co chodzi? Wszyscy doskonale znamy urządzenia jakimi są smartfony ? korzystamy z nich codziennie. Telefony, wiadomości głosowe, sms, nowoczesne aplikacje, gry i inne rozwiązania z których korzystamy bez większych problemów. Czy buty mogą posłużyć za narzędzie komputerowe? Zarówno tablety, smartfony i inne rozwiązania znane nam do tej pory, mają bardzo wiele zalet. Nowoczesny gadżet stworzony przez Dhairya Dand może jeszcze bardziej zrewolucjonizować nie tylko komputery, ale również nasze buty!

Pomysłodawca ma na myśli przede wszystkim wycieczki oraz piesze podróże. Przypomnijmy sobie jak wiele razy zgubiliśmy się w mieście, na wycieczce czy wakacjach. Niestety urządzenia mobilne zawodzą, aplikacje nie zawsze są dopracowane lub samo urządzenie nie radzi sobie z ilością zadań. Dlatego użytkownicy na pewno zainteresują się nowością.

SuperShoes to nie buty, a silikonowe wkładki do butów, które mają być wyposażone w kontroler sterujący wibracjami. Urządzenie ma łączyć się z naszym telefonem za pomocą znanego wszystkim modułu Bluetooth, dzięki czemu współpraca z nawigacją jest możliwa. Po wprowadzeniu konkretnych danych oraz ustaleniu konkretnej trasy, na każdym skrzyżowaniu będziemy informowani wibracjami w którym miejscu powinniśmy iść. Takie rozwiązanie pozwoli spacerowiczowi delektować się pięknem okolicy bez ciągłego patrzenia w swój telefon.

Po zarejestrowaniu się na platformie do wkładek, czyli ShoeCentral możemy zapamiętać swoje ulubione miejsca w aplikacji. Kiedy znajdziemy się w ich pobliżu, dostaniemy krótką informację na temat wybranych miejsc. Mamy zatem mobilny przewodnik turystyczny umieszczony w swoich butach.

Comments are closed.