Co to?

Debiut Smartfon OnePlus One.

Home  >>  Blog  >>  Debiut Smartfon OnePlus One.

Debiut Smartfon OnePlus One.

On Czerwiec 12, 2014, Posted by , In Blog, With Możliwość komentowania Debiut Smartfon OnePlus One. została wyłączona

I mamy kolejną nowość! Po kilku miesiącach od zapowiedzi, OnePlus One został oficjalnie zaprezentowany. Wiemy już dokładnie jak będzie wyglądał szczegółowo nowy telefon, który ma być konkurencyjny pod względem osiągów z najnowszymi telefonami flagowymi, takimi jak między innymi Samsung, HTC oraz Sony. Dostaliśmy dokładną specyfikę tego właśnie modelu. Na pewno warto zapoznać się ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi jego budowy oraz funkcjonalności. Wyposażony w 5,5 calowy ekran dotykowy o rozdzielczości Full HD. Przyciski funkcyjne mamy pod samym ekranem (nie są wyświetlane jako funkcja dotykowa).

Specyfikacja nowoczesnego urządzenia jakim jest OnePlus nie ma sobie nic do zarzucenia. Zastosowano tutaj coś, co mamy już w Samsungu Galaxy S5, Sony Xperia oraz HTZ One M8, czyli procesor Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,5 GHz. Urządzenie wspomagane jest przez4 GB pamięci RAM. Możemy zakupić je w dwóch wersjach (w zależności od wielkości pojemności) ? do wyboru mamy wersję z 16 GB lub 64 GB. Urządzenie posiada również dwa aparaty fotograficzne w jakości 13 megapikseli (jest to główny aparat z podwójną diodą doświetlającą) oraz 5 megapikselowy aparat przeznaczony do wideorozmów.

Sprzęt wyposażony jest również we wszystkie standardowe moduły służące do łączności ? mamy tutaj między innymi LTE, WiFi, Bluetooth 4.0 i oczywiście NFC. Producent zapewnia bardzo długi czas pracy ? ma to zapewniać bateria mająca pojemność 3100 mAh. Producent urządzenia OnePlus One kładzie bardzo duży nacisk na jakość działania urządzenia. Zestaw trzech mikrofonów zapewnia świetną jakość rozmów głosowych, a na dolnej krawędzi telefonu mamy głośnik stereo. Urządzenie nie jest małe, co może być bardzo dużym minusem dla pewnej części użytkowników. Wymiary zewnętrzne to dokładnie 152,9 x 75,9 x 8,9 mm, więc jest nieco większy niż znane nam do tej pory telefony.

Telefon będzie dostępny na rynku w bardzo atrakcyjnej cenie. Za ten model zapłacimy około 269 euro w wersji 16 GB oraz 299 euro za 64 GB. Modele proponowane przez firmę na pewno będą mieć wielu entuzjastów.

Comments are closed.